30stka kumpla, prezent dla ulubionego nauczyciela do polskiego, chrzest siostrzenicy, a może inna uroczystość w gronie znajomych lub rodziny? Każda z tych okazji wymaga osobnego podejścia i często personalizowanego prezentu na pamiątkę, a jak powszechnie wiadomo nic bardziej nie cieszy, jak prezent wyszukany i nietuzinkowy. Sprawdź nasze pomysły i wybierz coś dla swoich bliskich.

OKOLICZNOŚCIOWE

Dobry prezent, to niełatwa rzecz

Prezent na urodziny, prezent na komunię, prezent na chrzest i w końcu prezent nawet na dzień nauczyciela – wszystkie te kategorie wiążą się z poszukiwaniem czegoś specjalnego dla specjalnych osób. Ilość stron oferujących prezenty okolicznościowe jest wręcz przytłaczająca. Od śmiesznych po poważne, od przydatnych gadżetów po rzeczy kompletnie niepotrzebne, od tanich po luksusowe. Mnogość opcji wyboru jest tak duża, że czasami byłoby chyba lepiej nie mieć wyboru i skupić się tylko na 5 opcjach. Było by to na pewno dużo prostsze, ale pytanie czy aby na pewno trafne. Każda okazja wymaga innego prezentu. Urodziny najlepszego kumpla, to coś zupełnie innego, niż siedemdziesiątka ulubionej cioci czy babci. Jedne prezenty muszą być bardziej formalne, inne natomiast mogę być na luzie. Bez względu na okoliczność, ważne jest by prezent był trafiony. Co raz większym zainteresowaniem klientów cieszą się prezenty personalizowane. Mowa tutaj o nadaniu nawet prostej rzeczy wymiaru osobistego. Niejednokrotnie wystarczy prostej rzeczy nadać imię solenizanta czy jubilata, a prezent od razu nabiera wymiaru personalnego. Nacechowany jest emocjami, dobrymi intencjami i przede wszystkim szczerymi chęciami. Czasem nie trzeba dużo, ale zawsze trzeba od serca.

Co u nas znajdziesz?

Kategoria OKOLICZNOŚCIOWE w sklepie wduchudrewna.pl zawiera 6 kategorii podzielonych według różnorodnych okazji. Znaleźć można tu prezent zarówno na Święta Bożego Narodzenia, jak i prezent na Święta Wielkanocne. W bardzo popularnej kategorii Dzień Nauczyciela znajdziecie nietuzinkowe pomysły na to, by zaskoczyć swojego ulubionego belfra miłym, spersonalizowanym podarunkiem. Kategoria Chrzest i Komunia zawiera pamiątki tychże okazji oraz toppery na torty.

Personalizacja

Każdy z elementów może być dowolnie personalizowany. Czasami sami wolimy pozostawić element w „surowym” stanie, ale to nie znaczy, że nie można go pomalować. Możliwa jest nie tylko zmiana koloru, ale również orientacji (z poziomej na pionową i odwrotnie) oraz wielkości. Wszystko to tylko po to, by móc dopasować się do Waszych gustów.

Twój pomysł

Jeśli masz jakiś swój pomysł na zmianę, udoskonalenie lub po prostu chciałabyś, żeby było po Twojemu, napisz do nas maila i opisz co Ci tam chodzi po głowie. Jak masz jakąś fotkę, która przynajmniej w części wizualizuje Twoje myśli, to również podeślij. Nasz dział projektowy postara się sprostać wymaganiom Twojej wyobraźni, bo wiedz o tym, że w sumie takie właśnie realizacje lubimy najbardziej. Czuj się zatem swobodnie i pisz śmiało.

Bezpieczeństwo

Cenimy sobie bezpieczeństwo użytkowania. Dbamy o to, by elementy nie zawierały ostrych krawędzi dlatego zanim je wyślemy oglądamy wszystko wokół w poszukiwaniu niedoszlifowanych elementów. Sklejka, z której wykonujemy 95% produktów posiada certyfikat dopuszczenia do kontaktu z żywnością, co oznacza jej dodatkowe bezpieczeństwo…w przypadku jak maluchowi wpadnie do głowy, żeby coś podgryźć

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl